język:    

Suszarnia do ziarna "Drzewicz" M-810Suszarnia do ziarna DRZEWICZ M-810 jest daszkową, porcjową suszarnią do zboża, kukurydzy, rzepaku i innych rodzajów ziarna przeznaczonego do konsumpcji, na paszę i do siewu. Czynnikiem suszącym jest czyste, ogrzane powietrze. Suszarnia do ziarna M-810 produkowana jest w dwóch wielkościach: M-810 i M-810 PLUS. Do podgrzewania powietrza może służyć wymiennikowa nagrzewnica na olej opałowy o mocy cieplnej 250 kW lub bezwymiennikowa nagrzewnica na gaz płynny z parownikiem o mocy 450 kW. Suszarnia do ziarna posiada pełną izolację termiczną. Proces suszenia ziarna jest kontrolowany przez łatwy w obsłudze programowalny sterownik z ekranem dotykowym który zastąpił wszystkie przełączniki i wyświetlacze.

Suszarnia do ziarna DRZEWICZ M-810 posiada bogate wyposażenie standardowe: ocynkowany podnośnik kubełkowy o wydajności 50 t/h z koszem przyjęciowym, pomostem, drabiną, rozdzielaczem sześciodrogowym i rurami spadowymi ziarna, izolacja kolumny susząco-chłodzącej (pozwala na znaczne oszczędności paliwa), mechanizm wygarniający (zapewnia równomierność suszenia). W cenie podstawowej suszarni do ziarna zawarte są również: wentylator wyciągowy pary, szafa sterownicza ze sterownikiem i okablowaniem, czujnik napełnienia suszarni oraz nagrzewnica powietrza. Wentylator suszarni jest wyposażony w falownik który pozwala na płynną regulację obrotów (tylko przy nagrzewnicy gazowej).

Suszarnia do ziarna M-810 może być dodatkowo wyposażona w czyszczalnię wstępną typu CZB, separator zanieczyszczeń lekkich lub powiększony kosz przyjęciowy typu PKP o długości 4, 6, lub 8 metrów.
Copyright 2010 Drzewicz. Wykonanie proti - to be online