język:    
Nasze suszarnie
Nasze suszarnie obecne są na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat. W całym kraju spotkacie Państwo zaprojektowane i wykonane przez nasza firmę obiekty. Chętnie podzielimy się z Państwem naszym bogatym doświadczeniem w zakresie właściwego doboru suszarni, urządzenia magazynu ziarna czy modernizacji suszarni.

Jeżeli zamierzacie kupić suszarnię – zapoznajcie się z naszą ofertą i skontaktujcie się z nami. Udzielimy szczegółowych informacji i podamy adresy użytkowników naszych suszarni w Państwa okolicy.

O nas
Oferujemy szeroką gamę suszarni do ziarna wraz z urządzeniami towarzyszącymi takimi jak kosze przyjęciowe, przenośniki i czyszczalnie. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam odpowiednio dobrać suszarnię do potrzeb gospodarstwa lub firmy oraz zaprojektować obiekt uwzględniając indywidualne potrzeby użytkownika.

Współpracujemy również z producentami silosów w projektowaniu i realizacji obiektów magazynowo-suszarniczych. Jako producent zapewniamy pełną dostępność części zamiennych dostępnych od ręki w naszej siedzibie, sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Historia
Wytwórnia Suszarń K. Rokicki rozpoczęła produkcję suszarń DRZEWICZ M-851 w 1988 roku. Oferta naszych produktów była sukcesywnie poszerzana o suszarnie SP (1999 r.), M-810 (2000 r.), SC (2002 r.) i M-852 (2005 r.).

W lutym 2010 roku firma przeniosła się do nowej hali produkcyjno-magazynowej w Drzewiczu Nowym. Budowa hali oraz zakup nowoczesnych maszyn do obróbki blach były współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.


Budowa hali warsztatowo-magazynowej wraz z zakupem urządzeń do produkcji i remontów suszarń oraz sprzętu rolniczego.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Całkowita wartość projektu: 4 671 685,00 PLN
Kwota dofinansowania z EFRR: 1 952 917,50 PLN
Nazwa beneficjenta: Wytwórnia Suszarń Kazimierz Rokicki

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazovia.eu.
Copyright 2010 Drzewicz. Wykonanie proti - to be online